Connect
To Top

У столиці заснували Київську федерацію бодібілдингу та фітнесу — KFBF

Цього літа Віталій Подольський та Антон Курганський на власній ініціативі заснували ГО «KFBF» (Київську федерацію бодібілдингу та фітнесу). Англійською мовою повна та скорочена назва структури: KYIV FEDERATION OF BODYBUILDING AND FITNESS (KFBF).

На загальних зборах учасників (засновників) ГО «KFBF» було прийнято рішення та призначено на посаду президента федерації Подольського Віталія, на посаду віце-президента федерації Курганського Антона та генеральним секретарем було обрано Володимира Кормільцева.

Київську федерацію бодібілдингу та фітнесу — це спортивна незалежна Київська громадська організація, цілями якої є: пропаганда здорового способу життя, а також популяризація та розвиток бодібілдингу і фітнесу в місті Києві та в Україні серед різних верств населення.

За словами Віталія Подольського першочергова задача для федерації є проведення якісних, видовищних та цікавих турнірів на високому рівні з професійним суддівством.

“Ми докладемо максимальних зусиль задля того, щоб наші спортсмени та функціонери мали всі можливості для максимального розвитку та відчули перевагу роботи з нами.” — зазначив Віталій у інтерв’ю нашому ресурсу.

KFBF орієнтується на проведення лише комерційних турнірів. Стосовно співпраці з іншими федераціями, то на даний момент ми маємо на меті допомагати в розвитку федерації WABBA Ukraine. А також маємо наміри готувати наших спортсменів до міжнародних рейтингових та комерційних турнірів під егідою WABBA International та IFBB Pro Legaue.”

Однією з переваг членства у федерації — відсутність щорічних внесків. Також було запроваджено нову практичну технологічну карткову систему зі зручною онлайн реєстрацією.

Маючи особисту картку члена KFBF та QR-код на ний, власники можуть стежити не тільки за всіма новинами залізного спорту та календарем змагань, а й отримувати знижки на продукцію та послуги партнерів федерації.

Існує два типу карт:

  • Чорна — для діючих спортсменів

  • та Біла — для людей, що ведуть активний спосіб життя

Буквально минулого тижня було представлено розроблений спортивний костюм для команди федерації KFBF.

Марина Андрієнко — Абсолютна Чемпіонка Світу в дивізіоні «Bikini PRO», діюча володарка титулу «Ms. Universe» в категорії «Фітнес-бікіні» (2017 р.) та Володимир Оснік — діючий володар титулу «Mr. Universe» в категорії «Men’s Physique» (2017 р.)

І на завершення хочемо сказати, що 8 вересня цього року, з 16.00 до 18.00 відбудуться збори та відбір атлетів до команди WABBA Ukraine Stars та KFBF Gold Team на турніри серії IFBB Pro Legaue.

Збори будуть проводитися у фітнес клубі “Gym Fit”, що знаходиться за адресою: м. Київ, бул. Вацлава Гавела 2 (кол. І. Лепсе)

За матеріалами сайту KFBF — Київська федерація бодібілдингу та фітнесу

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

More in Новини

При размещении материалов Bodybuilding Illustrated на сторонних ресурсах, активная ссылка на Bodybuilding Illustrated обязательна! Свидетельство о регистрации ЭЛ № ФС 77 - 62995 от 4.09.2015, выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (РОСКОМНАДЗОР) --- категория 18+ >>> Условия пользования <<< Вся информация (включая, но не ограничиваясь этим, тексты, фотоизображения, элементы оформления и пр.), содержащаяся на вебсайтах bodybuildingillustrated.ru, bodybuildingillustrated.com является собственностью Bodybuilding Illustrated. Данная информация предназначена только для просмотра посетителями данных вебсайтов и не подлежит копированию и/или использованию в коммерческих целях. Любое копирование и/или использование информации в коммерческих целях (включая, но не ограничиваясь этим, издание печатной и рекламной продукции, создание сайтов и пр.) возможно только с письменного согласия собственника.

Copyright © 2015-2018 Bodybuilding Illustrated >>> Условия пользования <<>> Terms of Use <<< All information (including, but not limited to, texts, photos, design items, etc.) appearing on the websites bodybuildingillustrated.ru, bodybuildingillustrated.com is owned by Bodybuilding Illustrated. This information is for review by websites’ visitors only and not allowed to be copied and/or used for commercial purposes. Any copying and/or use of information for commercial purposes (including, but not limited to, production of print or advertising items, creation of websites, etc.) is subject to written agreement of the owner.